बाढीपहिराेका कारण एकैदिन २३ को मृत्यु,: ३६ बेपत्ता, २६ जना घाइते

लगातारको वर्षासँगै मुलुकका विभिन्न स्थानमा बाढीपहिरो गएको छ। शुक्रबार मात्र ६ जिल्लामा पहिरो र दुई जिल्लामा बाढी गएको हाे।गृह मन्त्रालयका अनुसार बाढीपहिरोमा शुक्रबार मात्र २३ जनाको ज्यान गएको छ। ती घटनामा ३६ जना बेपत्ता भएका छन्, भने २६ जना घाइते भएका छन्।

शुक्रबार म्याग्दी, लमजुङ, कास्की, रुकुम पश्चिम, जाजरकोट र गुल्मीमा बाढीपहिरो गएको हो।म्याग्दीको धौलागिरि र मालिका गाउँपालिकामा पहिरो गएको हो। ती घटनामा ३ जनाको ज्यान गएको छ, भने ३१ जना अझै बेपत्ता छन्।

लमजुङको बेशिसहर नगरपालिका सातबिसेमा पहिरो जाँदा ३ जनाको ज्यान गएको छ। ३ जना घाइते भएका छन्। कास्कीको पोखरा महानगरपालिका, सारङकोट, हेम्जा र पैतेडाँडामा पहिरो गएको छ। ती घटनामा ७ जनाको मृत्यु भएको छ १७ जना घाइते भएका छन्।

रुकुम पश्चिमको आठविसेकोट नगरपालिका रजेखोलामा पहिरो जाँदा २ जनाको मृत्यु भएको भने १ जना घाइते भएका छन्। जाजरकोटको बारकोट गाउँपालिकामा पहिरो जाँदा ७ जनाको ज्यान गएको छ भने ५ जना घाइते भएका छन्। ५ जना बेपत्ता छन्। गुल्मीको कालीगण्डकीमा पहिरो जाँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ। बिहीबार सिन्धुपाल्चोकमा बाढी गएको थियो। उक्त घटनामा २ जनाको ज्यान गएको थियो। २१ जना बेपत्ता छन्

  • No items

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *