Del videoja, Ana Lleshi rikthehet si konkurrente e “Përputhen”

Ana Lleshi do të rikthehet në “Përputhen” si konkurrente.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një videoje në rrjete sociale.

Në videon në fjalë Ana shihet pranë Olsa Muhametit, duke thënë se sapo ka firmosur kontratën për të qenë sërish pjesë e këtij programi.

Kujtojmë se Ana ishte pjesë e “Përputhen 2”, por u përjashtua pas fotove me Arjon Lulin.

Rrugëtimi i saj u ndërpre në gjysmë, por tashmë do fillojë sërish.

Mbetet për t’u parë se kur do të rikthehet Ana dhe se si do t’i ecë në këtë sezon të ri të “Përputhen”.

Po ju, si mendoni? A duhej të futej Ana përsëri në “Për’puthen”?

2 thoughts on “Del videoja, Ana Lleshi rikthehet si konkurrente e “Përputhen”

  1. This definitely be the next preference. You are perfect, theme team. I Really enjoy the system, fonts along with the perfect subject. Thanks for a great valuable design. Great job! Have you considered promoting your blog? add it to SEO Directory right now 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.