Ndryshon gjithcka! Zbulohet emri i madh që do hyjë më 1 janar në “Big Brother Vip“

Tashmë e dimë që në janar ‘Big Brother Vip’ do të jetë ‘live’ në ekranet e shqiptarëve në një mbrëmje që pritet të jetë spektakolare, me shumë të ftuar dhe surpriza pa fund për banorët brenda por edhe për publikun.

Edhe pse jemi mësuar ta shohim të martave dhe të premteve, produksioni ka vendosur që shqiptarët ta nisin ditën e parë të vitit të ri pikërisht me ‘BBV’.

Nga burimet tona kemi mësuar që në shtëpi në 1 janar do të hyjë një emër i madh, që do të jetë super surprizë për banorët dhe për gjithë publikun. Bëhet fjalë për ish-kapitenin e Kombëtares shqiptare, legjendën Lorik Cana.

Loriku do të jetë i ftuari special i kësaj nate, por ende nuk e dimë për sa kohë do të qëndrojë në shtëpi, do të jetë thjesht i ftuar apo do të qëndrojë deri në fund të këtij edicioni të ‘BBV’.

Banorët do e presin me krahëhapur si të ftuar, sepse nëse do ishte konkurrent do iu ngrinte “gjaku”, sepse me një emër si Lorik Cana, është e sigurt që ai do ishte fituesi. Përveç Canës, do të ketë edhe te ftuar të tjerë specialë, emrat e të cilëvë do zbulohen ditët në vijim.

Kujtojmë që Lorik Cana ka pasur lidhje të ngushta me njërin nga ish-konkurrentët e këtij sezoni, bëhet fjalë për kushëririn e tij, Granit Canën, i cili e la shtëpinë pak kohë më parë, pasi doli më pak i preferuari për publikun nga të nominuarit e asaj mbrëmje.

Gjithashtu ajo që dihet deri tani për spekataklin e kësaj mbrëmje, banorët kanë nisur që tani përgatitjet për skeçe, numra baleti nën drejtimin e Ilirit, intervista të ndryshme. Einxhel e ka “prenotuar” që tani që do i bëjë një intervistë ‘live’ arbanës atë mbrëmje, po ashtu mund të keta intervista nga banorët e tjerë me opinionistët, Arbërin dhe Balinën.

4 thoughts on “Ndryshon gjithcka! Zbulohet emri i madh që do hyjë më 1 janar në “Big Brother Vip“

 1. I am sure you will like this 1website

  u3iauds11
  Cooking Fever is a whole lot more fun when you have as many gems as you could ever want.If you enjoy mobile games like this you need to check out the website above

 2. Hello my family member! I want to say that this post is amazing, nice written and come with
  approximately all important infos. I’d like to peer extra posts like this .

 3. An outstanding share! I’ve just forwarded this onto a co-worker who was
  doing a little homework on this. And he actually bought me breakfast simply because I found it for
  him… lol. So let me reword this…. Thanks for the meal!!

  But yeah, thanx for spending the time to discuss this subject here on your web
  page.

 4. Do you want to see some tight petite girls?Kiere gives back to Adelyn in the freshest way feasible, getting Adelyn on her hands and knees so she will be able to eat her female friend out from behind. <a href=https://carverbirthplaceassoc.org/>https://carverbirthplaceassoc.org/</a&gt; Blonde and busty bombshell Bella Bang is in a position for you to come and make her happy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.