Day: December 30, 2021

MEGA

Rikthehen ditët me diell dhe ulen temperaturat, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm dhe me diell. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga 00°C në 09°C, në zonat e ulëta nga 06°C në 15°C dhe në zonat bregdetare nga […]

Read More