Day: February 28, 2022

MEGA

Tjetër lajm i hidhur, ndahen përfundimisht Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

Prej disa muajsh, në mediat rozë kanë qarkulluar lajme se këngëtarja, Fjolla Morina dhe biznesmeni, Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre. Mirëpo, sot, Fisniku e ka konfirmuar këtë lajm eksluzivisht për abc, duke zbuluar ndarjen e tyre e duke bërë të ditur se gjithsecili do të shoh rrugën e vetë. Biznesmeni u […]

Read More
MEGA

“Po mundohemi t’i fshijmë, por…”, çfarë fshihet pas shenjave të rusëve në çatitë e banorëve ukrainas?

Ndërtesat në Ukrainë janë duke u mbushur me mesazhe papritur. Forcat ruse dhe diversantët pro-Kremlinit dyshohet se kanë shënuar ndërtesat për të ndihmuar trupat e Vladimir Putin. Fotot tregojnë ndërtesa banimi në Kiev me kryqe të kuq në çatitë e tyre dhe më pas të marrin shenjester. Autoritetet në qytet kanë paralajmëruar qytetarët që të […]

Read More
MEGA

Beniada i tha se fle akoma me biberon, Arditi befason me reagimin e tij

Beniada së fundmi ka bërë një deklaratë të papritur për Arditin me të cilin ka patur shumë afrimitet në “Big Brother VIP”. Në fillim të formatit u fol shumë rreth lidhjes së tyre dhe u mendua se mund të lindte diçka. Por, ishte Beniada ajo që u tërhoq duke thënë se Arditin e ka vetëm […]

Read More
MEGA

Pse shohim shpesh të njëjtat ëndrra dhe cili është kuptimi i tyre

Njerëzit kalojnë mesatarisht 1/3 e jetës së tyre duke fjetur. Edhe pse trupat tanë janë pushim gjatë gjumit, truri ynë kalon në një gjendje shumë funksionale në mënyrë që të përgatisë trupin për ditën tjetër. Kjo është gjendja kur shohim ëndrra, duam apo jo. Më poshtë do ju tregojmë arsyen pse shohim shpesh të njëjtat […]

Read More
MEGA

Nuk iu qesh buza, këto janë shenjat më serioze të horoskopit

Shumë persona e kanë të vështirë të dhurojnë një buzëqeshje dhe çdo situatë e marrin shumë seriozisht. Problemi nuk qëndron as tek ju dhe as te batutat që përdorni me këta persona, por te shenja e horoskopit. Siç dihet tashmë yjet mund të zbulojnë shumë karakteristika të pëesonalitetit të një personi, madje edhe kur bëhet […]

Read More
MEGA

Mami Çiljeta zbulon bisedat me Mevlanin: Më ke shkruajtur në Tik Tok “je fiksimi im“

Çiljeta është konkurrentja më e re në Për’puthen. Në rrjet kanë qarkulluar fotografi ku shfaqet pranë Mevlanit, i cili është bërë pjesë e programit të dashurisë edhe këtë sezon. Çiljeta, e cila është nënë e një fëmije ka treguar se njihet me Mevlanin, por aktualisht e ka fshirë në rrjete sociale. Në përballjen e ditës […]

Read More
MEGA

Kiçja ka një kërkesë për Arbana Osmanin: Më merr në Big Brother Vip! Shyqyr Zotit bukuria nuk më mungon

Kiçja është një ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Bëmat e saj nuk kanë fund dhe gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Expuls” nga ku i bëri thirrje moderatores së “Big Brother”, Arbana Osmanit dhe producentëve të këtij emisioni që sezonin e […]

Read More
MEGA

Horoskopi javor nga Poalo Fox, ja cila shenjave do u buzëqeshë fati gjatë datave 28 shkurt-6 mars

DASHI: Ju pret një javë e mbarë. Në dashuri do të keni fat. Në dy javët e para të shkurtit keni rifituar besimin e dikujt. Në këtë periudhë ndiheni më të gatshëm për të rrezikuar se vitin e kaluar. Me siguri që fati do t’ju ndihmojë. Në aspektin profesional pritet që të keni të reja në […]

Read More