Tjetër lajm i hidhur, ndahen përfundimisht Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

Prej disa muajsh, në mediat rozë kanë qarkulluar lajme se këngëtarja, Fjolla Morina dhe biznesmeni, Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Mirëpo, sot, Fisniku e ka konfirmuar këtë lajm eksluzivisht për abc, duke zbuluar ndarjen e tyre e duke bërë të ditur se gjithsecili do të shoh rrugën e vetë.

Biznesmeni u martua me këngëtaren në Maldive, në një ceremoni private ku ajo veshi fustanin e bardhë.

Madje, u tha se dyshja e kanë paguar kompaninë e udhëtimit, me çek të falsifikuar.

Ndërkohë, Syla reagoi ku tha se dhe video përgjimi që publikuan mediat në Kosovë është montuar.