“A të ka pëlqyer Donaldi?”, Beniada jep përgjigjen epike

Modelja Beniada Nishani iu është përgjigjur sot të gjithëve atyre që dyshojnë se mes saj dhe aktorit Donald Veshaj kishte një pëlqim më shumë sesa shoqëror.

E ftuar në ‘E diell’, ditën e sotme Beniada u shpreeh se mes tyre nuk ka pasur asnjë ndjenjë më shumë sesa shoqërore.

Madje ajo u shpreh se e ka parë Donaldin gjithmonë si vëllain e saj të vogël.

Kujtojmë se në fund të marsit pritet të rikthehet sërish një orar i dedikuar për Big Brother Albania VIP, që do të bëjë bashkë të gjithë pjesëmarrësit e edicionit të parë të këtij reality show.